Wednesday, 22 June 2016

Steampunk Lockets and a Dragon :) Sekretniki i Smok

I'm secretly in love with Steampunk...
Seriously :)
Tak.. powiem Wam w sekrecie, że uwielbiam Steampunk ;)
Zatem dorwałam się do sekretników, które kupiłam już dosyć dawno temu, nadłubałam jeszcze trochę trybików ze starych zegarków, które też zbieram już od jakiegoś czasu ;) + moje kaboszony.. kosmiczne kaboszony, które w końcu doczekały się wykorzystania ;)
So I have these nice lockets that I got some time ago... And super cool, tiny elements from old watches :) Aaand... my glass galaxy cabochons that I've made a long time ago and finally used them :) So here they are... the lockets (3.. and 5 more still waiting :) 

And a Dragon ...as a bracelet :) Another one to the collection :) It is constructed a little bit differently than the previous beracelets (it's first one of its kind ;)) and it's not too steampunk ..but I kept it in these metallic shades of copper and brass so I guess it fits ... to my "Steampunk enchantment" ;) What do you think? :)
I smok - bransoletka. Kolejny do kolekcji :) Jest trochę inaczej skonstruowany niż te poprzednie ( co za tym idzie, pierwszy w swoim "gatunku" ;) I nie jest za bardzo steampunkowy, ale utrzymałam go w takich metalicznych, miedziano-mosiężnych odcieniach, więc chyba pasuje... do mojego steampunkowego zauroczenia ;) Co myślicie?

Thank you for stopping by :)
Dorota
____________________________________________________________

 • The lockets are available here, here and here :)
 • The dragon bracelet - here :) 


 

6 comments:

 1. Smok, jest genialny. Przygarnęła bym go :)

  ReplyDelete
 2. No piękne to wszystko, jak zwykle Dorota! Podoba mi się miedziany kolor i nowa forma smoczej bransoletki. Ja teraz planuje tez coś nowego, nie mam pojęcia co z tego wyniknie, w każdym razie ma być nieco przestrzenne, o ile dobrze to nazwałam. :)

  ReplyDelete
 3. Damn, te sekretniki są świetne. :D Galaktyczne kaboszony pasują idealnie do steampunku, a smokowa bransoletka jak dla mnie jest boska. :D

  ReplyDelete
 4. Cudowne sekretniki. Ogólnie bardzo klimatyczne, bajkowe zdjęcia ^^

  ReplyDelete

Your comments feed my blog :) Thank you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
My artworks are subject to copyright ©VanillamaArt Dorota Kaszczyszyn. 
Do not use without written permission.