Monday, 7 December 2015

Cats! Cats everywhere :) / Koty! Wszędzie koty ;)


"As every cat owner knows, nobody owns a cat." ;)
I do not own a cat but I love them... and I decided to make some cat jewelry :) Brooches for a start :) I have some more projects for earrings and pendants but they will come later.. for now I present you this little herd.. (because you know.. cats are social animals ;)

Nie mam kota (chyba, że liczyć tego w głowie ;) ale je uwielbiam i postanowiłam zadedykować im (i ich miłośnikom) kilka biżuteryjnych wyrobów :)
Na początek powstały broszki. Projekty kolczyków i naszyjników czekają jeszcze w szkicowniku :) A na razie przedstawiam Wam to małe stadko (bo wiecie.. kotki to zwierzątka towarzyskie ;) 
7 comments:

 1. Nie jestem kociarą ale broszki cudne!

  ReplyDelete
 2. A ja jestem kociarą praktykującą - mam dwa futrzaki i chętnie przygarnęłabym więcej, ale myślę, że zawładnęłyby moimi 42m2 ;) I tak już działamy zgodnie z zasadą "Kiedy masz kota to wszystko jest kotem" i tarzamy się w kociej sierści ;)
  Broszki są przepiękne, z niecierpliwością będę czekała na kolczyki!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wiem jak to jest.. kota kiedyś miałam :) Na razie nie możemy sobie na taką bestię pozwolić bo ciągle w drodze jesteśmy. Ale jak już osiądziemy gdzieś na stałe to kot musi być :)

   Delete
 3. Kotki są śliczne. Aż nie mogę się napatrzeć. W takich chwilach trochę mi szkoda, że nie posiadając fb nie mam na nie szansy. Pozdrawiam;)

  ReplyDelete
 4. Dorotka, one są po prostu przesliczne! Ty masz taka finezję w rączkach swoich zdolnych, że masakra!

  ReplyDelete
 5. Wszystkie cudne są bez wyjątków. Ich oczy mnie zafascynowały, nie wiem do końca jakich modelinowych czarów użyłaś ale coś zrobiłaś wyjątkowego na pewno ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moniu, cała magia tkwi w samych kotach po prostu ;)

   Delete

Your comments feed my blog :) Thank you!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
My artworks are subject to copyright ©VanillamaArt Dorota Kaszczyszyn. 
Do not use without written permission.